Skip links

Toshiba Klima

İnovasyon, verimlilik, yüksek güvenirlik, enerji tasarrufu, çevreye saygı… Bu güçlü değerler Toshiba’da yaptığımız herşeyin kalbinde yer almaktadır. 50 yıldan uzun süredir Toshiba müşterilerine mükemmel Japon kalitesinin uzmanlığını ve güvenilirliğini sunmaktadır.

Toshiba Klima Kampanya

Toshiba klima kampanya ile klimayı çok daha uygun fiyata alabilirsiniz. Bunun sonucunda kar elde ederek klima sahibi olmak mümkün olacaktır. Öncelikle Toshiba klima fiyatını öğrenmeden önce yapılması gereken bir kaç adım vardır. Toshiba klima satıcısı olarak almak istediğiniz klimayı neye göre hangi mekana ve alana göre almak istiyorsanız önceliğiniz bunu belirtmek olmalı.

Toshiba Klimanın Fiyatı Ne Kadar?

Toshiba klima olarak uzman ekiplerimiz tarafından size en uygun klimayı bulabilmek adına beraber birlikte seçimler yapmaktayız.Bu nasıl mı yapılıyor? Sizlere birkaç basit sorular sorarak doğru klimayı seçip, konforunuzu artırabilir. Ekstra olarak da  almanız gereken klimayı yine farklı bir sistem olarak ve yine teknolojinin son sistematiğini kullanarak müşterilere karşı ücretsiz keşif yapılarak da seçimlerin doğruluğu seçilebilmektedir. Ayrıca doğru klimayı seçerek elektrik giderlerinden tasarruf edebilirsiniz. Bunun cevabını öğrendiğiniz takdirde tercih edilen klimalar arasından size bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan klimayı alabilirsiniz. Tercih edilen klima özelliklerine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Doğru klimayı seçmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için Talatpaşa Caddesi No:27/B Bahçelievler / İstanbul Adresimizde Showroom’umuzu ziyaret edebilirsiniz.

En Az Elektrik Harcayan Klima Hangisi?

Dünyanın en az elektrik harcayan klima türüdür. Günümüzde birçok seri ürünler olmasıyla birlikte en az enerji sarf eden bir markadır. Muadillerine ve diğer markalara nazaran son teknoloji ile üretimi sağlanan ürün olarak ve her zaman müşterilerin ceplerinin dostu olarakta bilinen tüm ürün gamı A+++ soğutma ve A+ ısıtma enerji sınıfı olan ve çok düşük enerji tüketimiyle optimum konfor sağlayan ve solumuş olduğunuz havaya değer katan klima Toshiba klimadır. Toshiba 1981 yıl içerisinde tüm klima markaları tarafından kullanılan olan inverter teknolojisini keşfetmiştir. Bugünün ve yarının teknolojisini geliştirmek için de çalışmalarına hiç bir şekilde  ara vermeden devam etmektedir. Dünyada DC Inverter teknolojisi kullanılmaya başlandığı son yıllarda ise, Toshiba “Vektör Kontrollü DC Hybrid” in inverter klimaları keşfederek rakiplerinden her zaman olduğu gibi yine bir adım daha önde olduğunu ispatlamış ve  kanıtlamış oldu. Toshiba sürekli yeni yeni gelişmelerle uğraştığı için son teknoloji ile geliştirdiği bu teknoloji sayesinde ise DC inverterli klimalarına oranla %20’ye varan enerji tasarrufu yapmayı da başardı.2009 yıllarında Toshiba, dünyanın ilk kez “iki aşamalı rotary kompresörlerin” üreterek enerji tüketimini en az minimum seviyelere indirdi ve kendisine ait “minimum enerji tüketimi” rekorunu da egale etmiş oldu.

Toshiba 18000lik Klima Kaç Para?

Toshiba eşsiz şömine modu sayesinde kompresör kapalı olsa dahi iç ünite fanı düşük kademede olsa dahi iç ünite fanı sürekli düşük hızda hava üfleyerek şöminenizden ve başka ısı kaynaklarından optimum ısı dağılımı sağlar. İhtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde daha düzenli karşılamak için farklı yönlü hava akımları peçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Toshiba 18000’lik Klima modelleri hakkında bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için showroom’umuzu ziyaret edebilirsiniz.

Toshiba Klima Ne Malı?

Toshiba klima hangi ülkenin markası ne? Nerede üretiliyor? Ne zaman kuruldu? Sahibi kim? Kısaca tarihçesi olarak; Toshiba markası 2008 yılının Mart ayı içerisinde “Toshiba Amerikan Nükleer Enerji”şirketi olarak kurulmuştur. Ama Toshiba şirket olarak 1939 yılında iki şirketin birleştirilmesi ile kurulmuştur. Bunun en temel hedefi ise pazarlama ve nükleer enerjiler santrallerine destek vermek gerekçedi ile belirtilmiştir. Toshiba klima Japonya’ya ait olan bir markadır. Çok sayıda ülkelere ürünlerini ihraç etmektedir. Ayrıca Japonya’nın Tokyo bölgesinin ürünlerini üretmekte olan bir markadır. Toshiba güç kaynakları enerji üretileri internet çözümleri elektronik parçalar ve bilgi sistemleri gibi farklı alanlar kapsamında da yatırımlarda ve üretimlerde bulunmaktadır.
 

TOBİ Web deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgileri kullanır.
İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz