Skip links

Toshiba Klima

İnovasyon, verimlilik, yüksek güvenirlik, enerji tasarrufu, çevreye saygı… Bu güçlü değerler Toshiba’da yaptığımız herşeyin kalbinde yer almaktadır. 50 yıldan uzun süredir Toshiba müşterilerine mükemmel Japon kalitesinin uzmanlığını ve güvenilirliğini sunmaktadır.

Toshiba Multi Klima

Toshiba Multi klimaların kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. İç üniteler estetik ve teknoloji sistemlerinin mükemmel birleşimi haline gelmiştir. İç ünite ise evinizde sadece yüksek teknolojili bir ürün şeklinde olarak bulunma ötesinde, şık ve dekoratif bir aksesuar olarak da yer almaktadır. Hoş tasarımlı ve kıvrımlı kenarları, sade iç ünite panelleri ile her türlü dekorasyona uyum sağlayacaktır. Eco Modu, Hi-Power Modu gibi birçok önemli özelliği içinde barındıran bu iç ünitelerin özellikleri saymakla bitmeyecek çeşitliliktedir.

Multi Klima Avantajlı Mı?

Multi klima teknolojilerinin birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ile en yüksek verim sağlanırken tasarruf da büyük oranda etkisini göstermiş olmaktadır. Multi klimaların avantajları şu şekildedir:
Multi split klima tek dış üniteye sahip oldukları için aynı anda çoklu klima yönetim sistemleri sunmaktadır.
Farklı büyüklük ve küçük ölçülere sahip kapalı ortam için modüler yaklaşım ve çözüm sağlar. Bu özellikleri sayesinde her türlü mekanda kullanım olanağı sağlamaktadır.
Bir çok sistem ve bölge bazı alanında entegreye olanak tanıyacaktır.
Kurulum ve bakım işlemleri çok kolaydır.
Sessiz çalışma sistemleri ile adeta varlığını unutturmaktadır.
A sınıfı enerji performansları sağlayan multi split klima yüksek enerji tasarrufu ile cep dostu ürünlerdir.
En zor alanlarda bile kolay borulama ve montaj imkanı ile çok büyük avantaj sağlayacaktır.
Kompakt tasarımları ile tasarım esnekliği ve montaj kolaylığı sunmaktadır.
Elektrik kesintisi sonrası otomatik olarak yeniden çalışmaya başlayacaktır.
Bireysel olan ve merkezi kontrol sistemi ile yönetim kolaylığı sağlayacaktır.
Güçlü işletim sistemi bulunur.
Kullanımı son derece basit bir sistemden oluşur.

Multi Sistem Klima Ne Demek?

Temel olarak iç ve dış üniteleri ile split klima çalışma mantığına sahip olan multi sistem klimaların çeşitleri farklı olarak tek bir dış ünite ile çok sayıda iç ünitenin bağlanabilmesini mümkün kılmaktadır. Multi split klimaların çeşitli özellikleri arasında yer alan tasarım esneklikleri bu klimaların aynı zamanda da önemli avantajlarından biridir denilebilir. Toshiba Multi split klimaların modelleri geniş ölçü seçenekleri ile sunulduğundan dolayı her kapalı ortama uygun olarak bir multi split klima bulabilmek mümkün olmaktadır. Birden fazla sistem ile entegre olarak çalışma sağlayan multi split klima modelleri aynı zamanda enerji tasarrufları sağlayan klima çeşitleri arasında yer almaktadır. A sınıfı enerji performansları sağladığı için son zamanlarda en çok tercih edilen sistem arasında yer alan Toshiba multi split klima, cebinizin dostu ürünler olarak tanımlanabilir. Toshiba Multi split klima ayrıca üstün performans desteği ile iç mekan ses seviyesi şartları karşılanmasını da sağlayacaktır.

Multi Split Klima Nasıl?

Toshiba’nın üstün kaliteli çözümleri, diğer multi split sistemleri ile karşılaştırıldı zaman çok önemli ölçüde azalan işletme maliyeti sunacaktır. İnverter kompresör kısmi yüklerde bile çok düşük enerji tüketimi ile en iyi performans sağlayarak enerji verimliliğini artıracaktır. Multi split klimaların sistemi çok farklı tipte uygulamalar için sade ve verimli çözümler sağlamaktadır. Tek dış ünitesi ile dış ortamlarda görüntü kirliliği oluşturmadığı gibi, dış ünitelerin ses seviyesinin düşük olması ile gürültü kirliliğini de büyük oranda engellemiş olacaktır.

Toshiba Klima Kimin?

Toshiba Corporation, çok uluslu yapı sahibi olan bir Japon üretim şirketi niteliğine sahip olmaktadır. Toshiba klima genel merkezi Tokyo’da yer almaktadır. Japonya ülkesinde yer alan bu önemli firma tüketici ürünü ile elektronik cihazlar ve bu cihazın parçası konularında dünya üzerinde bulunan sayılı markalarından birisidir denilebilir.

TOBİ Web deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgileri kullanır.
Klima Takılacak Alan​ Aşağıdakilerden Hangisidir ?
Ürün Seçiminden Vazgeç

Alışverişe Devam Et

Bize Yazın / Ücretsiz Keşif Formu

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, en geç 12 saat içerisinde dönüş sağlamaya çalışıyoruz.

+90 (212) 441 7566

+90 (530) 775 5471

KEŞİF FORMU
Ürün Seçiminden Vazgeç

Alışverişe Devam Et

TOBİ Şunları Buldu;

Tek Tık İle İletişime Geçebilirsiniz
Whatsapp

+90 (530) 775 5471

Telefon

+90 (212) 441 7566

E-Posta

info@ondermakine.com.tr

Form

İletişim Formu

Ürün Seçiminden Vazgeç

Alışverişe Devam Et

Hangi Kategoriyi Seçmek İstersiniz ?
Split Klima

1 Dış 1 İç Kombinasyon

Multi Split Klima

1 Dış 1,2,3,4,5 İç Kombinasyon

Isı Pompası

Toshiba ESTIA Havadan Suya Isı Pompası

Ürün Seçiminden Vazgeç

Alışverişe Devam Et

İletişime Geç
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz